53 heldige vinnere - Se hvem som vant Ut i NORD-premie

Takket være gavekort og premier fra butikker i Nordreisa og Skjervøy, samt "premiepenger" på kr 10 000,- fra Vissi, så har vi hatt mulighet til å trekke ut mange premier blant våre Ut i NORD-deltakere, som i har gjennomført minst 7 turer.

Vi gratulerer følgende vinnere:

1. Øyvind Tomassen, Rotsund (strikkhopp Gorsabrua)

2. Jan Børre Johansen, Storslett (strikkhopp Gorsabrua)

3. Ulrikke Fredriksen, Rotsund (strikkhopp Gorsabrua)

4. Sissel Torbergsen, Skjervøy (gavekort kr 300,- Skin Tonic, Storslett)

5. Mariell Karlsen Myrseth, Burfjord (gavekort kr 300,- Skin Tonic, Storslett)

6. Britt Bendiksen, Storslett (gavekort kr 300,- Skin Tonic, Storslett)

7. Marie Remmen, Sørkjosen (lue fra Flortex)

8. Ida Bredesen, Storslett (gavekort kr 300,- Fristelsen, Storslett)

9. Gunn Eliassen, Skjervøy (gavekort kr 300,- Fristelsen, Storslett)

10. Martine Pedersen, Skjervøy (gavekort kr 300,- Fristelsen, Storslett)

11. Arnt Kaino, Burfjord (gavekort kr 300,- Fristelsen, Storslett)

12. Turid Olsen, Olderdalen (rygg- og nakkemassasje Helt Naturlig, Storslett)

13. Fred Einar Jørgensen, Burfjord (gavekort kr 300,- Princess, Storslett)

14. Sylvi-Anita Frantzen, Birtavarre (gavekort kr 300,- Princess, Storslett)

15. Kjersti Hovland Rennestraum, Storslett (gavekort kr 300,- Princess, Storslett)

16. Tom Kjetil Hansen, Sørkjosen (gave fra Reisa vekst)

17. Sara Waage Johansen, Skjervøy (gavekort kr 300,- På taket café, Sørkjosen)

18. Cecilie Irene Iversen, Sørskjosen (gavekort kr 300,- På taket café, Sørkjosen)

19. Lill Hennie Lyngstad, Storslett (gavekort kr 300,- På taket café, Sørkjosen)

20. Nils Pedersen, Skjervøy (gavekort kr 300,- På taket café, Sørkjosen)

21. Anita Jensen, Sørkjosen (gavekort kr 300,- Rema 1000, Storslett)

22. Ingrid Sivertsen, Rotsund (gavekort kr 300,- Rema 1000, Storslett)

23. Linda Mari Larsen, Sørkjosen (gavekort kr 300,- Rema 1000, Storslett)

24. Elin Johansen, Storslett (gavekort kr 300,- Sentrum bok og papir, Storslett)

25. Britt Monsen, Birtavarre (gavekort kr 300,- Sentrum bok og papir, Storslett)

26. Margith Lyngstad, Birtavarre (gavekort kr 300,- Sentrum bok og papir, Storslett)

27. Jack Cock, Birtavarre (gavekort kr 300,- Sentrum bok og papir, Storslett)

28. Aurora Johansen, Skjervøy (gavekort kr 300,- Sentrum sko, Storslett)

29. Laila Ditlefsen, Sørstraumen (gavekort kr 300,- Sentrum sko, Storslett)

30. Ann Tove Johansen, Storslett (gavekort kr 300,- Sentrum sko, Storslett)

31. Haldis Olsen, Rotsund (gavekort kr 300,- Sentrum sko, Storslett)

32. Aud Irene Myrseth, Birtavarre (førstehjelpspakke fra Norsk Luftambulanse)

33. Per Egil Samuelsen, Skjervøy (førstehjelpspakke fra Norsk Luftambulanse)

34. Finn-Erik Gausdal, Straumdfjord (førstehjelpspakke fra Norsk Luftambulanse)

35. Ilmi Angel, Skjervøy (førstehjelpspakke fra Norsk Luftambulanse)

36. Eva Lorentsen, Lauksletta (gavekort kr 300,- Bok og papir, Skjervøy)

37. Knut Vidar Isaksen, Skjervøy (førstehjelpspakke fra Norsk Luftambulanse)

38. Ida Gamst Mathiassen, Skjervøy (gavekort kr 300,- Seppalatunet, Skjervøy)

39. Helene Mathiassen Solvang, Skjervøy (gavekort kr 300,- Seppalatunet, Skjervøy)

40. Jorunn Slåttnes, Skjervøy (gavekort kr 300,- Seppalatunet, Skjervøy)

41. Nina Hole, Skjervøy (gavekort kr 300,- Seppalatunet, Skjervøy)

42. Liv Irene Iversen, Storslett (gavekort kr 300,- Sport 1, Storslett)

43. Leif Håkon Pedersen, Skjervøy (lue fra Vissi, Sørkjosen)

44. Marte Nylund, Skjervøy (lue fra Vissi, Sørkjosen)

45. Siv Vatne, Samuelsberg (buff fra Vissi, Sørkjosen)

46. Erik Jørgensen, Olderdalen (buff fra Vissi, Sørkjosen)

47. Hermod Johansen, Birtavarre (refleksvest fra Vissi, Sørkjosen)

48. Torunn Hansen, Sørkjosen (lue fra Vissi, Sørkjosen)

49. Mary Ann Andersen, Oksfjord (lue Ut i NORD)

50. David Wilhelmsen, Skjervøy (lue Ut i NORD)

51. Anne-Berit Larsen, Samuelsberg (refleksvest Ut i NORD)

52. Leif Harald Nørgård, Storslett (refleksvest Ut i NORD)

53. Hilde S. Bjørklund (refleksvest Ut i NORD)

Vinnerne vil bli kontaktet.